logotype
Doradztwo marketingowe
Strategie nie kształtują się same, trzeba je tworzyć przez syntezę doświadczeń, analiz, przewidywań. Kompleksowe doradztwo strategiczne jest niezbędne podczas prowadzenia firmy mającej aspiracje do rozwoju i zdobywania rynku. Budowanie strategii jest złożonym procesem, który bezpośrednio przekłada się na jakość zarządzania i tempo rozwoju firmy, niezależnie od jej rozmiaru czy specjalizacji.

Z doświadczenia wiemy, ze strategie dla firmy planuje się na wielu poziomach. Dzięki temu możemy mieć pewność, że w swojej codziennej działalności firma wyjdzie naprzód wyzwaniom, które rzucać będzie jej obecny rynek.

  • Doradzamy w zakresie działań finansowych, aby już na każdym etapie działalności firma dbała o płynność i przejrzystość
  • Wspieramy w zakresie wprowadzania nowych produktów na rynki, co pozwala managerom prawidłowo określać założenia i wymagania w stosunku do pozostałej części zespołu.

Nasze doradztwo pozwala także określić zasady postępowania dla kadry managerskiej. Dzięki temu doprowadzenie wyników firmy do założeń planowanych na kolejne etapy jej rozwoju jest postrzegane przez zespół jako osiągalne wyzwania.

logotype
CONTRAST BIS
tel. +48 601 458166
e-mail: marczewskitomasz@gmail.com